Wybierz język
Technikum Mundurowe w Grudziądzu
Technikum Mundurowe w Grudziądzu

Zapraszamy absolwentów szkół podstawowych 8-letnich do nowego Technikum Mundurowego w Grudziądzu! Technikum Mundurowe w Grudziądzu to nowo utworzona szkoła średnia, która ma kształcić na zasadach technikum oraz jednocześnie przygotowywać uczniów do studiów w zakresie bezpieczeństwa i docelowo pracy w wojsku.

Technikum Mundurowe w Toruniu
Technikum Mundurowe w Toruniu

Zapraszamy absolwentów szkół podstawowych 8-letnich do Technikum Mundurowego w Toruniu! Tutaj, oprócz przedmiotów ogólnych, których nauka doprowadzi Cię do matury, nauczysz się zawodu, jak i rozwiniesz zainteresowania i przygotujesz do pracy w sektorze mundurowym. Wejdź na stronę i dowiedz się więcej!

Szkoła Branżowa I Stopnia
Szkoła Branżowa I Stopnia

Nasza szkoła powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w kształceniu zawodowym Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Toruniu, która działalność rozpoczęła w 1959 r. Funkcjonuje ona przy udziale i wsparciu Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Toruniu. Kształcimy w 20 zawodach!

Kursy spawania
Kursy spawania

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości szkoleniach, gdzie każdy kursant ma do dyspozycji własne stanowisko i nielimitowaną ilość materiałów spawalniczych zapraszamy do naszego Ośrodka Szkolenia Spawaczy, który jest atestowany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.

Maszyny i inne urządzenia techniczne
Maszyny i inne urządzenia techniczne

Prowadzimy kursy na wszelkie urządzenia i maszyny służące do przemieszczania osób i ładunków w ograniczonym zasięgu takie, jak: wciągarki, wciągniki, suwnice, żurawie, wózki jezdniowe, dźwigi. Kursy przygotowują do egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego, w celu zdobycia odpowiednich zaświadczeń/świadectw kwalifikacyjnych.

Zdobądź uprawnienia elektroenergetyczne!
Zdobądź uprawnienia elektroenergetyczne!

W naszej ofercie znajdują się szkolenia zawodowe oraz egzaminy z zakresu uzyskania uprawnień elektroenergetycznych na poziomie eksploatacji oraz dozoru. Zapraszamy!

Kurs operator koparkoładowarek
Kurs operator koparkoładowarek

Na kursie operatora koparkoładowarek przygotujemy Cię do uzyskania kwalifikacji w zawodzie operatora maszyn i urządzeń roboczych, budowlanych i drogowych. Po kursie otrzymasz uprawnienia na wszystkie typy koparkoładowarek, co otwiera nowe możliwości na rynku pracy

Zdrowie i uroda
Zdrowie i uroda

Zdobyte kwalifikacje podczas kursów z zakresu zdrowia i urody pozwalają na podjęcie pracy w ośrodkach pomocy osobom chorym, salonach i gabinetach kosmetycznych oraz fryzjerskich,  jak również służą zaspokojeniu potrzeb własnych i profesjonalnego zadbania o swoje zdrowie i urodę.

Kursy: operator CNC i operator tokarek konwencjonalnych
Kursy: operator CNC i operator tokarek konwencjonalnych

W ZDZ w Toruniu posiadamy tokarki automatyczne oraz konwencjonalne, co pozwala na zapoznanie się zarówno z nowoczesną technologią, jak i bardziej tradycyjną. Nasza wykwalifikowana kadra dydaktyczna przygotuje Cię do wykonywania zawodu na każdej maszynie!

Pewna przyszłość ZDZ
Pewna przyszłość ZDZ

Utrzymujemy działalność gospodarczą w czasie epidemii COVID-19.

Turnusy dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników

Oferta turnusów dokształcania teoretycznego

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Toruniu, jako Centrum Kształcenia Zawodowego (RSPO pod numerem 104766), rozpocznie od nowego roku szkolnego (tj. od 01.09.2022) realizację turnusów dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników w budynku przy ul. Żółkiewskiego 37/41 w Toruniu w zakresie zawodów:

  1. Kucharz.
  2. Operator obrabiarek skrawających.
  3. Fryzjer.
  4. Sprzedawca.
  5. Mechanik pojazdów samochodowych.
  6. Elektromechanik pojazdów samochodowych.
  7. Stolarz.

Turnusy będą realizowane dla uczniów Branżowej Szkoły I stopnia prowadzonej przez nasz Zakład, jak również dla uczniów innych szkół branżowych, w szczególności zlokalizowanych w Toruniu i powiecie toruńskim. Prowadzenie zajęć w tej lokalizacji z pewnością zwiększy komfort uczniów, którzy np. do tej pory musieli dojeżdżać na zajęcia do innych Centrów Kształcenia Zawodowego lub Centrów Kształcenia Ustawicznego zlokalizowanych w różnych miejscowościach, tak w naszym regionie jak i niekiedy w całym kraju.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą bardzo prosimy o kontakt mailowy (szkolenia@zdz.torun.pl) lub telefoniczny pod numerem:

56 659 80 32 wew. 150 (Pani Magdalena).

Na Państwa prośbę możemy także przedstawić szczegółową ofertę w Państwa siedzibie.

Zaufali nam

rywal
ptom
ec
Alfa Project
mopr
FKR
die cut
Speakland
TÜV SÜD Polska

87-100 Toruń
ul. Żółkiewskiego 37/41
NIP: 879-016-90-15
REGON: 000512496
tel.: 56 659 85 25
faks: 56 659 85 35
info@zdz.torun.pl

Referencje

cku
aleks
pup
rypin
ptom
nadlesnictwo
umc
tofama
energetyka
energa