Wybierz język
Technikum Mundurowe w Grudziądzu
Technikum Mundurowe w Grudziądzu

Zapraszamy absolwentów szkół podstawowych 8-letnich do nowego Technikum Mundurowego w Grudziądzu! Technikum Mundurowe w Grudziądzu to nowo utworzona szkoła średnia, która ma kształcić na zasadach technikum oraz jednocześnie przygotowywać uczniów do studiów w zakresie bezpieczeństwa i docelowo pracy w wojsku.

Technikum Mundurowe w Toruniu
Technikum Mundurowe w Toruniu

Zapraszamy absolwentów szkół podstawowych 8-letnich do Technikum Mundurowego w Toruniu! Tutaj, oprócz przedmiotów ogólnych, których nauka doprowadzi Cię do matury, nauczysz się zawodu, jak i rozwiniesz zainteresowania i przygotujesz do pracy w sektorze mundurowym. Wejdź na stronę i dowiedz się więcej!

Szkoła Branżowa I Stopnia
Szkoła Branżowa I Stopnia

Nasza szkoła powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w kształceniu zawodowym Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Toruniu, która działalność rozpoczęła w 1959 r. Funkcjonuje ona przy udziale i wsparciu Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Toruniu. Kształcimy w 20 zawodach!

Kursy spawania
Kursy spawania

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości szkoleniach, gdzie każdy kursant ma do dyspozycji własne stanowisko i nielimitowaną ilość materiałów spawalniczych zapraszamy do naszego Ośrodka Szkolenia Spawaczy, który jest atestowany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.

Maszyny i inne urządzenia techniczne
Maszyny i inne urządzenia techniczne

Prowadzimy kursy na wszelkie urządzenia i maszyny służące do przemieszczania osób i ładunków w ograniczonym zasięgu takie, jak: wciągarki, wciągniki, suwnice, żurawie, wózki jezdniowe, dźwigi. Kursy przygotowują do egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego, w celu zdobycia odpowiednich zaświadczeń/świadectw kwalifikacyjnych.

Zdobądź uprawnienia elektroenergetyczne!
Zdobądź uprawnienia elektroenergetyczne!

W naszej ofercie znajdują się szkolenia zawodowe oraz egzaminy z zakresu uzyskania uprawnień elektroenergetycznych na poziomie eksploatacji oraz dozoru. Zapraszamy!

Kurs operator koparkoładowarek
Kurs operator koparkoładowarek

Na kursie operatora koparkoładowarek przygotujemy Cię do uzyskania kwalifikacji w zawodzie operatora maszyn i urządzeń roboczych, budowlanych i drogowych. Po kursie otrzymasz uprawnienia na wszystkie typy koparkoładowarek, co otwiera nowe możliwości na rynku pracy

Zdrowie i uroda
Zdrowie i uroda

Zdobyte kwalifikacje podczas kursów z zakresu zdrowia i urody pozwalają na podjęcie pracy w ośrodkach pomocy osobom chorym, salonach i gabinetach kosmetycznych oraz fryzjerskich,  jak również służą zaspokojeniu potrzeb własnych i profesjonalnego zadbania o swoje zdrowie i urodę.

Kursy: operator CNC i operator tokarek konwencjonalnych
Kursy: operator CNC i operator tokarek konwencjonalnych

W ZDZ w Toruniu posiadamy tokarki automatyczne oraz konwencjonalne, co pozwala na zapoznanie się zarówno z nowoczesną technologią, jak i bardziej tradycyjną. Nasza wykwalifikowana kadra dydaktyczna przygotuje Cię do wykonywania zawodu na każdej maszynie!

Pewna przyszłość ZDZ
Pewna przyszłość ZDZ

Utrzymujemy działalność gospodarczą w czasie epidemii COVID-19.

Operator wózków jezdniowych podnośnikowych

Opis:

Program kursu został stworzony przez Komisję Programową Zarządu Głównego Związku Zakładów Doskonalenia Zawodowego i zaakceptowany przez Urząd Dozoru Technicznego pismem nr OT.07.410.15106.2021 z dnia 21.07.2021. Prawo do korzystania z niniejszego programu posiadają jedynie Zakłady Doskonalenia Zawodowego zrzeszone w ww. Zarządzie Głównym. Profesjonalnie opracowany program, własna baza wózków widłowych oraz doświadczona kadra pozwalają ZDZ w Toruniu szkolić rocznie ponad 100 osób z zakresu operatora wózków jezdniowych, którzy w większości kończą egzamin przed UDT za pierwszym podejściem.
Program szkolenia obejmuje:

 • Podział stosowanych wózków.
 • Budowa wózków.
 • Wiadomości z zakresu bhp.
 • Czynności operatora przed, w trakcie i po zakończeniu pracy.
 • Bezpieczne użytkowanie butli, w tym ich bezpieczna wymiana.
 • Wiadomości z zakresu ładunkoznawstwa.
 • Wiadomości o dozorze technicznym.
 • Zajęcia praktyczne, w tym wymiana butli gazowych.

Cena kursu nie obejmuje ceny egzaminu (koszt egzaminu dostępny w zakładce: egzaminy przed Urzędem Dozoru Technicznego).

Cel: Przygotowanie do egzaminu i uzyskanie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych oraz wymiany butli gazowych
Liczba godzin: 35 (w tym 10 godzin praktyki)
Warunki przyjęcia na kurs:
 • Ukończone 18 lat.
Cena: 500.00 zł
Dokumenty wydawane po kursie:
 • Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.
 • Po zdanym egzaminie przed UDT, zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi wózków jezdniowych. Cena kursu nie obejmuje ceny egzaminu (koszt egzaminu dostępny w zakładce: egzaminy przed Urzędem Dozoru Technicznego).
Program zajęć i liczba godzin mogą ulec zmianie, w zależności od oczekiwań klienta.

Zaufali nam

die cut
mopr
rywal
ptom
TÜV SÜD Polska
ec
Speakland
FKR
Alfa Project

87-100 Toruń
ul. Żółkiewskiego 37/41
NIP: 879-016-90-15
REGON: 000512496
tel.: 56 659 85 25
faks: 56 659 85 35
info@zdz.torun.pl

Referencje

cku
tofama
energa
rypin
ptom
umc
aleks
nadlesnictwo
pup
energetyka